Bed Head

Äntligen äger jag schampo och balsam från Tigi Bed Head som jag har velat haft så himla länge.
 Tigi Bed Head Urban Resurrection 3 Shampoo & Conditioner 750ml/st
Priserna är väldigt varierande beroende på vart man köper dom. 
Hos lyko.se kostar denna 2-pack 750 ml/st 249 kr istället för nästan 1000 kr. Men hos Netto fyndade jag dom för 199 kr och nu har jag schampo och balsam som räcker i minst 1 år!
Produkterna ska hjälpa till att bibehålla färgen bättre och ger värmeskydd, utredande och bekämpar flygigt hår, stärker håret och ger glans. Formulan som speciellt inriktar sig på de områden som behöver repareras, och
ger ditt hår allt som det behöver.
Det är verkligen perfekta hårprodukter både för mig och min dotter och självklart återkommer jag med recessioner efter några användningar.
Har ni testat dessa produkter?
 
 
//PUSS
❤️

26 tankar om “Bed Head

  1. Pernilla säger:

    Hoppas verkligen att det fungerar bättre än på mitt och tonåringens hår. Här står flaskorna utbytta. Funkar dåligt med vårt kalkrika vatten eller på vår hårtyper helt enkelt. Trist!
    /P

  2. LIL' BABUSTYLE - Chronic pain warrior säger:

    Jag har just nu Bed head, fast jag har den limegröna. I början märkte jag stor skillnad. Älskade den! Nu har väl mitt hår vant sig så nu är det inte så märkvärdigt, haha. Köpte mina på Nordicfeel när de var för 199kr så jag passade på. Väntar på ett till sånt erbjudande nu, haha!

  3. Terese säger:

    Åh så spännande! Nej aldrig testat, du fick mig att veta om dem just precis nu haha!
    sv: Ja men det är så skönt med lediga outfits ibland! Tack så mycket!
    Kram

  4. Anonym säger:

    Jag har aldrig testat detta, men jag gillar inte det jag har nu så jag borde nog 😀
    sv: Ja, subbor borde få höra att de är just det ibland tror jag.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *