Mode

Sommarens snyggaste bikini

I veckan fick jag hem ett jättesnyggt bikini-set som kommer från hemsidan venmar.se. Där de säljer unika sofistikerade designer bikinis, baddräkter, strandplagg och accessoarer till kvinnor.
Företaget kontaktade mig för ett samarbete då jag fick välja något ur deras sortiment. Då valde jag den här snygga bikinin från märket Gottex Profile Blush.
 Bikini BH:n har vadderade kupor med byglar och axelband som även kan korsas i ryggen om man vill det.
Bikini trosan erbjuder god täckning baktill och flexibel linning som kan vikas ned beroende på hur hög i midjan du vill ha den.

 Nedvikt kant
 Uppvikt kant
 Nu fick ni se några bilder på endast bikinin då jag har inte tagit några bilder när jag har den på mig ännu. För det kanske blir lite väl vågat då eller vad säger ni om det?
Annars kan jag leta upp någon kimono som jag kan ha över mig så att jag inte ser allt för naken ut?
Men annars är jag väldigt nöjd med denna bikini då kvaliten känns lyxig och färgerna är hur härliga och läckra som helst.
Just nu har jag även en rabattkod till er om ni vill shoppa något hos venmar.se. Ange koden Starby i kassan så får ni 10% rabatt på ett köp och erbjudandet gäller till och med 31/5-16.
//PUSS