Min shopping från Flying Tiger Copenhagen och Normal

För några veckor sedan blev det lite shopping hos Flying Tiger Copenhagen och Normal. Har visat er alla nyheter hos Flying Tiger men inte vad jag köpte där. Visste dock inte att det var halva priset på allt via deras app och ångrar att jag inte köpte några saker till. Men det blev några saker och var mestadels på jakt efter två kuddar.

 

 

Två stora blomformade kuddar som är så mjuka och gosiga. Har dom i sängen för jag vill ha många kuddar att krama på och jag missade nästan dom i butiken. Köpte också ett ställ för nagellack men man kan ju förvara vad som helst i den. Har ingen aning om kvalitén på deras lösnaglar men vill testa på några i sommar.

 

 

Butiken Normal har bytt plats i Örebro och blivit en större butik än innan och har inte varit där inne fören nu. Där blev det några fler köp och butiken kändes mer luftig än innan och hade ett bredare sortiment. 

 

 

Köpte en matcha sil och en hållare till en visp som jag redan har. Det blev också några ansiktsmasker, Carmex, rakblad, ögonkräm och tuggummi i melonsmak. 

 

 

Inte direkt någon storshopping men några nödvändigheter blev det ändå. 

 

 

//PUSS

En tanke om “Min shopping från Flying Tiger Copenhagen och Normal

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *