Inredning, Samarbeten

Badkar med mysig inredning

 “I samarbete med shop.se”
Något som jag väldigt länge har drömt att ha i mitt badrum så är det ett badkar. På kvällarna är jag alltid så frusen nu under vintern och då vore det helt underbart att ligga i ett bad istället för att stå i duschen. Då gärna med levande ljus runt om kring för en mer avslappnad känsla. Perfekt efter en stressig dag på jobbet som ett härligt avslut av dagen.
Förutom att det är mysigt att bada så kan man inreda så himla fint runt omkring ett badkar. Som gröna växter, fina tvålar, ljuslyktor och härligt badskum. Det finns även mängder av olika typer av badkarsmodeller och förutom den klassiska så tänker jag på tassbadkar, hörnbadkar, bubbelbadkar och inbyggnadsbadkar.
Hos hop.se finns det ett stor utbud med bland annat dessa typer av badkarsmodeller i olika prisklasser. Jättefina verkligen och ni ser att jag har plockat ut några fina bilder från deras hemsida.
  “I samarbete med shop.se”
//PUSS