Min personliga anteckningsbok 2026

Varje år brukar jag beställa hem en ny personlig anteckningsbok och den här gången gjorde jag det lite senare än i vanliga fall. Visste först inte om jag behövde en men jo! Det behöver jag. Med 20% rabatt designade jag en egen och den här gången hade hemsidan också något nytt. Att man kan designa egna klistermärken och hur kul är inte det?

Varje år har jag valt ut bilder som redan finns på hemsidan till fram- och baksidan av boken. Men den här gången valde jag bilder från Pinterest och det fick bli två stycken olika.

 

 

Bilderna gör att det ser 3D ut och blev så himla nöjd. Valde att bli en designer-nörd och framsidan fick Chanel och baksidan Louis Vuitton i rosa färger. 

 

 

Alla klistermärken är också bilder från Pinterest men ska också välja mina egna personliga bilder. Som minnen, barnen, husdjur och allt möjligt. 

 

 

Förutom plats för anteckningar så har jag olika listor, årsöversikt, sudoku och kartor i boken. Nu ska jag se vad alla klistermärken ska hamna någonstans och lite planer finns det. 

 

 

//PUSS

3 tankar om “Min personliga anteckningsbok 2026

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *