Inredning

Vårens nyheter till hemmet

“Inlägget innehåller affiliatelänkar”
1. Länk 2. Länk 3. Länk 4. Länk 5. Länk 6. Länk  7. Länk 8. Länk

 Nya vårnyheter trillar in hos lagerhaus just nu och här har jag plockat ut några favoriter som jag vill kika närmare på. Lampan som formar sig till ordet “Yes” är riktutr läcker tycker jag och den skulle lysa upp så fint i hallen. Den andra taklampan hade varit fint med två stycken hängandes bredvid varandra.

 Det finns mycket fint i just färgen ljusrosa som jag gillar och ljuslyktan som föreställer en munk är sådär ful/söt på något vis. Jag visade den för mina kollegor och dom tyckte att den är jätteful men jag gillar faktiskt den haha.
Annars säger jag även “ja tack” till vattenkannan i mässing skulle stå fint i ett fönster, doftljusen och termosmuggen för det är något som jag inte heller kan få nog av.
//PUSS