Kramar och pussar

 
Idag hade jag mer än gärna tillbringat min tid ute i solen istället för att ligga hemma och vara sjuk. Därför kikar jag på några soliga bilder på min dotter för närmare än så kommer jag inte solen just nu.
 
 
Idag har jag typ legat och sovit hela dagen och jag får bli hemma imorgon också. Annars är jag expert på att börja jobba för tidigt men den här gången känner jag att kroppen behöver vila ordentligt. 
 
 
Jag tycker att den här bilden blev så fin när jag lyckades fånga tösen när hon sprang.
 
 
Annars har jag kollat på några serier idag och ätit helgens matrester.
Jag fick även ett kort besök av mina barn som hade vägarna förbi då de ville se hur deras mamma mådde. Så söta dom är då det blev både pussar och kramar. Jag fick till och med pussa lilleman utan protester från honom och dessa stunder tar jag verkligen till vara på. 
 
Jag måste tacka er så mycket för alla fina kommentarer som ni lämnar till mig och fast jag inte har hunnit svara ännu så har jag läst alla kommentarerna. 
 
Ha en mysig kväll och vi ses senare mina älsklingar!
 
 
//PUSS
 

16 tankar om “Kramar och pussar

  1. Heléna säger:

    Härliga bilder 😀 Hoppas du kryar på dig snart finaste Netti <3 Ha en mysig kväll nu och kurera dig <3 Här blir det Bonusfamiljen och Homeland i soffan innan sängen kallar för natten 😀 Kramar <3

  2. Anonym säger:

    Hej!
    Är du kanske intresserad av en personlig bloggdesign eller drömhemsida som byggs upp efter dina egna önskemål? 🙂
    Glada hälsningar
    Kashma Izat

  3. Anonym säger:

    Åhh vilka underbara bilder! Synd bara att du inte mår bättre och får återuppleva dom just nu. Kram och krya på dig fining <3

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *