Underbara vår!

 
God morgon raringar!
Herregud det känns verkligen som måndag idag fast det är tisdag. Samtidigt känns det bra att vara tillbaka till de vanliga rutinerna. Igår var det helt underbart väder med vårkänslor och då åkte mina slitna boyfriendjeans på, vita sneakers och endast en t-shirt under jackan. Så underbart! 
 
Har ni också njutit av vädret i helgen?
 
 
/PUSS
 
 
 
 
 

27 tankar om “Underbara vår!

  1. Susanna säger:

    Älskar skorna, är så sugen på dom =) ja visst är det skönt med rutiner igen, iaf för mig som legat hela helgen.Vi har haft fint och varmt hela helgen, så fönstret har fått stå öppet.
    Önskar dig en fin dag kram

  2. Lina säger:

    Fin outfit! Ja igår var det otroligt fint väder ute, men jag var inte så mycket ute i det. Idag ångrar jag det eftersom att det är så himla regnigt och ruggigt idag :/
    Sv; nej, det kan vara skönt att inte pynta så mycket under så kort tid bara. Tack ska du ha 😀

  3. SKRIVDIVAN säger:

    Vädret är fantastiskt och jag har kommit ut på två springturer redan! Jag tycker också att det är skönt med vanliga vardag igen även om jag inte har så mycket om dagarna just nu. Allt står still under röda helger. Stockholm förvandlas till en spökstad.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *