Multifunktionell 3-in-1 palette
” Inlägget innehåller annonslänkar “
Sist jag beställde nya skönhetsprodukter så fick något helt nytt följa med i paketet. Tycker att det är så smidigt när en palett kan innehålla fler funktioner då man har allt på en plats. Hittade en multifunktionell 3-i-1 palett som innehåller bronzer, rouge och highlighter med spegel. Så himla praktiskt.
Jag gillar produkter från IsaDora och blev nyfiken på denna som även finns i flera olika färgkombinationer. Då för att framhäva olika typer av hudtoner och ansiktsformer. Just nu har jag fel färg i ansiktet för jag var blek när jag klickade hem den här. Men ska testa den i höst när huden behöver mer färg.
På bilderna som jag tog ser själva bronzern mycket ljusare ut än i verkligheten. Likaså på hemsidan ser man att den är mörkare jämfört med mina bilder. Bara så att ni vet.
Drog ut lite smakprov på min hand och det blev lika ljust där på bilden här nedanför. Annars som ni ser så har alla dessa formulans puder väldigt bra pigment.
Ser faktiskt fram emot att testa på denna spännande palett väldigt snart. Kommer då självklart att dela med mig av mina personliga recensioner.
Ni hittar denna palett genom att klicka här. <— Där hittar ni mer information och kan även se övriga färgkombinationer.
//PUSS
♥
11 comments on “Multifunktionell 3-in-1 palette”
Vad spännande! Hoppas den håller måttet!
Så fint! Älskar såna paletter. Så himla smidigt
åh va fina färger!😍
Så fina färger! Så smidigt att ha 3
Kul att testa nytt, och så smidigt med 3 i 1! Hoppas du har en mysig söndag, KRAM!
Så fina färger! Så smidigt att ha 3 i 1! Kramis ❤
Kul, hoppas att den blir riktigt härlig i höst 😀
Älskar den typen av palett, där man minskar ner på antalet prylar man behöver packa ner. (säger resenörden! 😀 )
Så fin palett med så fina färger,kram
Men så smidigt med en sån 3 i ett palett, så slipper man ha många olika produkter <3
Älskar sådana paletter!