Outfits

Back to work

 
Den här snygga kavajen hittade jag inte för så längesedan i garderoben som jag har helt och hållet glömt bort att jag ägde. Kavajen är några år gammal och helt oanvänd men inte nu längre för de senaste dagarna har jag princip bott i den.
 
Alltid kul med garderobsfynd och det här är favoritplagget just nu!
 
 
God morgon raringar!
Måndagsfeeling och en ny vecka har vi framför oss. För mig känns det helt okej men samtidigt känner jag mig taggad av någon konstig anledning. Igår kom barnen till mig och eftersom jag jobbar så får ungarna gå på fritids i några timmar medan jag är borta. Nästa vecka börjar skolan så det blir som en mjukstart för ungarna efter deras långa ledighet. 
 
 Här är en helt vanlig enkel outfit med kavajen. 
 
Jag vill önska er alla mina raringar en bra start på veckan då ni får ha en toppen dag. Vi ses lite senare då jag kommer med ett nytt tips så håll utkik!
 
 
//PUSS