Tre saker jag drömmer om

 
 
Fast tyvärr kommer dessa tre drömmar aldrig bli verklighet men hade det varit möljligt så varför inte? Att drömma kan man göra när som helst på dygnet då det är något som jag gör väldigt ofta. Jag erkänner! Att jag är en riktig dagdrömmare och därför vill jag dela med mig av vad jag drömmer om just nu.
 
 
 
• Att ha VIP-platser tillsammans med kända modeikoner på Chanels front row i Paris.
 
 
 
• Gå på en stor Pridefestival med Conchita Wurst
 
 
 
 
 
• Resa till Los Angeles och då jag vill ta en selfie med Hollywoodskylten.
 
 
 
  
Är du också en dagdrömmare?
 
 
//PUSS
 
 
 
 
 

19 tankar om “Tre saker jag drömmer om

  1. Alice säger:

    Åh, så härliga drömmar, men man ska aldrig säga aldrig, de kan mycket väl gå i uppfyllelse om du verkligen vill, helt omöjligt är det inte! 😀 Kram.

  2. Heléna säger:

    Roliga dagdrömmar! Jag dagdrömmer nog inte så mycket och mina drömmar för framtiden kanske inte är reella och genomförbara alltid, men jag tänker i alla fall försöka att förverkliga dem 😀
    Hoppas du får en fin fredag!
    Kramar <3

  3. Anonym säger:

    hollywoodgrejen är väl inte omöjlig? 😀 Jag dagdrömmer och drömmer väldigt mycket och föredrar det jämfört med vanliga riktiga livet 🙂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *